Profile zamknięte

profile zamknięte warszawa

kwadratowe i prostokątne:
-sztangi 6m
od 10mm – 140mm
Grubość ścianki: 1,5mm – 5mm

Istnieje możliwość wykonania usługi ciecia. Cena cięcia wg cennika.
Inne wymiary profili pod zapytanie.

Prosimy o zapoznanie się z tabelami dostępności poniżej:

Profile zamknięte wg PN-EN 10305-5 w gat. DC01

Profile zamknięte wg PN-EN 10219 w gat. S235JR

Profile zamknięte wg PN-EN 10219-1,2 w gat. S355J2H

Profile zamknięte precyzyjne ze szwem wg. PN-EN 10305-5 w gat. E220CR2S3 

Profile zamknięte

Profile zamknięte są jednym z elementów wchodzących w skład grupy wyrobów stalowych, hutniczych. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości profile zamknięte o przekroju kwadratowym i prostokątnym w różnych gatunkach stali, czarne oraz ocynkowane.

Profile zamknięte –  zastosowanie

Profile stalowe zamknięte mają zastosowanie podczas budowy wielkich hal produkcyjnych i magazynów. Mają też szereg innych zastosowań w branży konstrukcyjnej, budowlanej, telekomunikacyjnej, oświetleniowej, a także przy budowie maszyn, mostów i rusztowań. Doskonale nadają się do konstruowania wiat, szkieletów altan, balustrad, ogrodzeń i innych solidnych konstrukcji. Ze względu na swój estetyczny wygląd, nie raz są używane do produkcji mebli – zwłaszcza gatunki DC01 oraz E220CR2S3 są w tym kierunku polecane ze względu na swój wygląd, ostrzejsze niż w gatunku S235 lub S355 zagięcie boków oraz ogólną jakość i powierzchnię materiału, z którego są wykonane. Profile wykonane ze stali, są wytrzymałe oraz trwałe, łączyć je można za pomocą spawania.  Profile zamknięte można też łatwo przycinać czy nawiercać, dlatego bez problemu można z nich stworzyć różnego rodzaju konstrukcje.

Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się dokładnością wykonania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym proponujemy szeroki wybór profili zamkniętych kwadratowych i prostokątnych. W zakresie stalowych profilów zamkniętych kwadratowych i prostokątnych nasza oferta pozwala na dobór najbardziej optymalnego wariantu względem indywidualnego zapotrzebowania, w tym wykonania na zlecenie klienta usługi cięcia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą profili zamkniętych ocynkowanych oraz blach ocynkowanych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!