Profile zamknięte

profile zamknięte warszawa

kwadratowe i prostokątne:
-sztangi 6m
od 10mm – 140mm
Grubość ścianki: 1,5mm – 5mm

Istnieje możliwość wykonania usługi ciecia.
Inne wymiary profili pod zapytanie.

Prosimy o zapoznanie się z tabelami dostępności poniżej:

Profile zamknięte wg PN-EN 10305-5 w gat. DC01

Profile zamknięte wg PN-EN 10219 w gat. S235JR

Profile zamknięte wg PN-EN 10219-1,2 w gat. S355J2H

Profile zamknięte precyzyjne ze szwem wg. PN-EN 10305-5 w gat. E220CR2S3 

Profile zamknięte

Profile zamknięte są jednym z elementów wchodzących w skład grupy wyrobów stalowych, hutniczych. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości profile zamknięte o przekroju kwadratowym i prostokątnym w różnych gatunkach stali, czarne oraz ocynkowane.

Profile zamknięte –  zastosowanie

Profile stalowe zamknięte mają zastosowanie podczas budowy wielkich hal produkcyjnych i magazynów. Mają też szereg innych zastosowań w branży konstrukcyjnej, budowlanej, telekomunikacyjnej, oświetleniowej, a także przy budowie maszyn, mostów i rusztowań. Doskonale nadają się do konstruowania wiat, szkieletów altan, balustrad, ogrodzeń i innych solidnych konstrukcji. Ze względu na swój estetyczny wygląd, nie raz są używane do produkcji mebli – zwłaszcza gatunki DC01 oraz E220CR2S3 są w tym kierunku polecane ze względu na swój wygląd, ostrzejsze niż w gatunku S235 lub S355 zagięcie boków oraz ogólną jakość i powierzchnię materiału, z którego są wykonane. Profile wykonane ze stali, są wytrzymałe oraz trwałe, łączyć je można za pomocą spawania. Profile zamknięte można też łatwo przycinać czy nawiercać, dlatego bez problemu można z nich stworzyć różnego rodzaju konstrukcje.

Profile stalowe w zależności od ich rodzaju są bardzo dobrym materiałem podczas montowania płyt, ponieważ pomogą one nie tylko wykonać podwieszany sufit, ale sprawdzą się jako ściana działkowa, czy element używany do dekoracji. Profile zamknięte oferowane przez naszą firmę cechują się bardzo dobrą izolacją termiczną i wytrzymałością, co pozwoli przetrwać trudne warunki podczas remontów. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości produktów, to zapraszamy do kontaktu Klientów z miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego.

Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się dokładnością wykonania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym proponujemy szeroki wybór profili zamkniętych kwadratowych i prostokątnych. W zakresie stalowych profilów zamkniętych kwadratowych i prostokątnych nasza oferta pozwala na dobór najbardziej optymalnego wariantu względem indywidualnego zapotrzebowania, w tym wykonania na zlecenie klienta usługi cięcia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, gdzie znajdą Państwo profile zamknięte ocynkowane, profile zamknięte, profile stalowe oraz blachy ocynkowane. Zapraszamy wszystkich Klientów z województwa mazowieckiego, a przede wszystkim mieszkańców miasta Warszawa.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!