Profile zamknięte ocynkowane

profile zamknięte ocynkowane

kwadratowe i prostokątne:
– sztangi 6m

Aktualnie dostępne wymiary od 20x20x1,5 do 60x60x2
Zakup na wielokrotność 3 metrowych odcinków.

Istnieje możliwość wykonania usługi ciecia. 

Inne wymiary profili zamkniętych ocynkowanych pod zapytanie.

Ocynkowane profile zamknięte

Spółka Dom Stali posiada w stałej sprzedaży profile zamknięte ocynkowane jako profile kwadratowe i prostokątne. Profile wykonane są z blachy ocynkowanej pochodzącej od gwarantujących jakość materiału dostawców. Każdy profil ocynkowany wykonywany jest poprzez formowanie blachy w przekrój kwadratowy lub prostokątny, po czym maszynowo zgrzewany szwem celem zamknięcia. Takie profile możemy podzielić na dwie grupy. Są to profile ocynkowane ze szwem napylanym oraz profile ocynkowane ze szwem nienapylanym. Ocynkowanie w przeciwieństwie do zwykłej stali zapewnia długotrwałą i niezawodną ochronę przed korozją.

Profil ocynkowany ze szwem napylanym to profil, który po procesie zgrzewania po stronie zewnętrznej w miejscu zgrzewu posiada naniesioną dodatkową warstwę cynku. Dzięki temu miejsce zgrzewu jest zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Profile ocynkowane ze szwem nienapylanym, to profile, które po procesie zgrzewania, nie są poddawane procesowi napylania na szwie. Taki profil nie jest chroniony w żaden sposób i konieczne jest jego zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi.

Profile zamknięte ocynkowane – zastosowanie

Profile zamknięte ocynkowane są najczęściej używane do wykonywania ogrodzeń posesji oraz w konstrukcjach stalowych, czyli wszędzie tam gdzie ważna jest skuteczna ochrona przed wpływem środowiska tj. działaniem czynników atmosferycznych. Z tego powodu profile ze stali ocynkowanej używane są na zewnątrz bez obawy o korozję.

Na naszym magazynie posiadamy profile zamknięte kwadratowe i prostokątne w sztangach 6m w następujących wymiarach od 20x20x1,5 do 60x60x2. Zakup możliwy jest już od 1 mb. Ponadto istnieje możliwość wykonania usługi ciecia zgodnie z zamówieniem klienta. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą profili zamkniętych oraz prętów ciągnionych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!