O nas

20190614_134559-1

Spółka Dom Stali została założona w 2011r. Pomimo, że istniejemy od niedawna na rynku, nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi, zaś grono naszych odbiorców stanowią firmy jak i osoby prywatne z Warszawy oraz okolic.

Wizja profesjonalnej firmy handlowej, oferującej najwyższej jakości materiały metalowe realizowana jest przez nas w oparciu o doświadczenia zdobyte we współpracy z klientami i dostawcami. Oferowane przez nas materiały charakteryzują się dokładnością wykonania, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. W celu zapewnienia pełnej obsługi klienta hurtowego oraz detalicznego oferujemy wysyłkę kurierską oraz spedycyjną na terenie całej Polski oraz usługi gięcia rur po promieniu w różnych płaszczyznach oraz formowania rur, profili i płaskowników.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważnym elementem funkcjonowania firmy jest właściwie zaopatrzony magazyn, zarządzany i prowadzony, w taki sposób aby wszelkie procesy przebiegały nie tylko prawidłowo ale i sprawnie. Podstawowe parametry charakteryzujące nasz magazyn to jego wielkość i przepustowość dostosowana do wykonywania czynności przeładunkowych, przemieszczania, wydawania i składowania towaru. Materiały w naszym magazynie rozłożone są w sposób umożliwiający optymalną koordynację prac przy rozładunku i załadunku towaru. W marcu 2017 roku powierzchnia magazynu została powiększona dwukrotnie, osiągając 1400 m2. Wierzymy, że zmiana istotnie poprawi jakość usług jakie Państwu oferujemy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!