O nas

20190614_134559-1

Spółka Dom Stali została założona w 2011 roku. Pomimo, że istniejemy od niedawna na rynku, nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi, zaś grono naszych odbiorców stanowią firmy jak i osoby prywatne z Warszawy oraz okolic.

Wizja profesjonalnej firmy handlowej, oferującej najwyższej jakości materiały metalowe realizowana jest przez nas w oparciu o doświadczenia zdobyte we współpracy z klientami i dostawcami. Oferowane przez nas materiały charakteryzują się dokładnością wykonania, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. W celu zapewnienia pełnej obsługi klienta hurtowego oraz detalicznego oferujemy wysyłkę kurierską oraz spedycyjną na terenie całej Polski, usługi gięcia rur oraz profili oraz możliwość cięcia elementów długich, takich jak rury, profile, pręty.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważnym elementem funkcjonowania firmy jest właściwie zaopatrzony magazyn, zarządzany i prowadzony, w taki sposób aby wszelkie procesy przebiegały nie tylko prawidłowo, ale i sprawnie. Wszystkie nasze materiały są przechowywane pod dachem, co zapewnia wysoką jakość i czystość towaru. Podstawowe parametry charakteryzujące nasz magazyn to jego wielkość i przepustowość dostosowana do wykonywania czynności przeładunkowych, przemieszczania, wydawania i składowania towaru. Materiały w naszym magazynie rozłożone są w sposób umożliwiający optymalną koordynację prac przy rozładunku i załadunku towaru. W marcu 2017 roku powierzchnia magazynu została powiększona dwukrotnie, osiągając 1400 m2. Wierzymy, że zmiana istotnie poprawi jakość usług jakie Państwu oferujemy.

Na początku 2021 roku nasza firma przeniosła się z hali 6 do hali 2 i 3, pozostając tym samym cały czas na terenie Reguły Logistic Park. W związku z tą zmianą na naszym magazynie mamy teraz dwie bramy, dzięki czemu wydajność magazynu znacząco wzrosła, mimo podobnej powierzchni. Niewątpliwą zaletą jest też większa przestrzeń biurowa, dzięki czemu nasi klienci mogą oczekiwać na obsługę w komfortowych warunkach.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!