Otwarcie naszej siedziby

By in
605

Z przyjemnością informujemy o otwarciu siedziby firmy Dom Stali s.c. Otwarcie zaplanowane na połowę marca 2011r. stało się faktem.

Wybór lokalizacji biura i magazynu przy Al. Jerozolimskich 425 podyktowany był dogodnym położeniem przy trasie Pruszków – Warszawa. Umożliwia to łatwy dojazd z różnych części Warszawy oraz wielu miejscowości znajdujących się w sąsiedztwie stolicy.

Magazyn o powierzchni blisko 800m2 oraz duża ilość miejsc parkingowych zapewnia zarówno naszym klientom jak również dostawcom swobodny załadunek i rozładunek towarów. Wjazd dla dostawców i odbierających towar przygotowany został z tyłu budynku od ul. Wiejskiej.

Ogrzewane magazyny dają gwarancje utrzymania wysokiej jakości składowanych towarów, a pracownicy magazynowi odpowiednie przygotowanie i załadunek towaru.

Dział sprzedaży znajduje się od frontu przy Al. Jerozolimskich. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 -15:30 odpowiadając na Państwa zapytania oraz zapewniając profesjonalną obsługę i realizację zamówień. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)