Rury kalibrowane ze szwem oraz precyzyjne kalibrowane ze szwem

rury kalibrowane

– sztangi 6m
od Ø 10mm – Ø 70mm
Grubość ścianki 1-2 mm, niektóre wymiary również z grubszą ścianką (2,5-3mm)
Gatunki: DC01 (rury kalibrowane ze szwem) i E220CR2S3 (rury precyzyjne kalibrowane ze szwem).

Istnieje możliwość wykonania usługi ciecia.
Inne wymiary rur pod zapytanie.

Prosimy o zapoznanie się z tabelą dostępności poniżej:

Rury kalibrowane ze szwem wg EN 10305-3 w gat. DC01

Rury precyzyjne kalibrowane ze szwem wg EN 10305-3 w gat. E220CR2S3

JAK POLICZYĆ WAGĘ 1 metra RURY?

Do policzenia wagi rurki nasi handlowcy korzystają z wzoru, który wprowadzony bezpośrednio w kalkulatorze w takiej formie, w jakiej jest zapisany poniżej, pozwoli z łatwością policzyć wagę rury:

Średnica zewnętrzna rury w mm ścianka w mm x ścianka w mm : współczynnik 40,5

Przykład? Proszę bardzo: Chcąc policzyć wagę 1 mb rurki 40×2, kiedy wiemy, że 40 mm to średnica zewnętrzna, zaś 2 mm to grubość ścianki jest niezwykle proste.
Policzymy to tak:
40 – 2 x 2 : 40,5 = ok. 1,88 kg

Zapisując to zgodnie z zasadami matematyki, wzór wyglądałby tak:
(40 – 2) x 2 : 40,5
Jest to informacja istotna, jeśli korzystacie z kalkulatora np. w telefonie komórkowym, gdzie całe działanie jest wpisywane “jednym ciągiem” i obowiązuje kolejność działań.

Rury kalibrowane

Profesjonalizm i zdobyte do tej pory doświadczenie naszej firmy zapewniają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. W naszym magazynie posiadamy bogaty asortyment rur stalowych, kalibrowanych ze szwem, w tym precyzyjnie kalibrowanych ze szwem o gatunku DC01 i E220CR2S3.

Na czym polega kalibrowanie?

Kalibrowanie rury jest ostatnim etapem jej kształtowania, które prowadzi do niewielkiej zmiany średnicy rury. Zadaniem kalibrowania jest przede wszystkim nadanie kołowego kształtu rurze. Nasza oferta dotycząca rur kalibrowanych odpowiada oczekiwaniom klientów, którzy poszukują niezawodnych, wytrzymałych produktów ze stali. W asortymencie posiadamy rury kalibrowane ze szwem (gatunek: DC01) i rury precyzyjne kalibrowane ze szwem (gatunek: E220C R2S3) w sztangach 6m od Ø 10 mm do Ø 70 mm o grubości ścianki 1-2 mm, niektóre wymiary posiadamy również z grubszą ścianką tj. 2,5-3 mm.

Nasza oferta

Celem kompleksowej obsługi proponujemy również wykonanie usługi cięcia rur kalibrowanych ze szwem i rur precyzyjnych kalibrowanych ze szwem. Usługa cięcia zgodna jest z cennikiem zamieszczonym na naszej stronie. W przypadku zainteresowania innym wymiarem rur kalibrowanych prosimy o skierowanie do nas zapytania, na które niezwłocznie odpowiemy. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rur precyzyjnych bez szwu oraz stali precyzyjnej.
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!